Takmer všetko, čo je skvelé, je dielom nás – mladých

 

Benjamin Disraeli

Benjamin Disraeli v 19.storočí povedal: „Takmer všetko, čo je skvelé, je dielom nás – mladých”.

Benjamin DISRAELI, v 19.storočí povedal: „Takmer všetko, čo je skvelé, je dielom nás – mladých”. Teraz tu máme 21. storočie a tento citát je stale aktuálny. Mladí majú stále množstvo nápadov. Sú extrémne inovatívni, optimimistickí, s veľkou túžbou ovplyvniť ich komunitu a svet, v ktorom žijú. Mladí chcú budovať lepšiu budúcnosť nie len pre seba, ale aj pre druhých. A ty si jedným z nich.

Mal si niekedy pocit, že nikto nepočúva, čo hovoríš? Že nikto sa nesnaží spraviť nič preto, aby vyriešil problém, ktorému čelíš? Že činy a rozhodnutia sú prijímané staršími ľudmi bez ohľadu na mladšiu generáciu? Cítiš sa niekedy nepotrebný a podceňovaný? Viem, aký je to pocit… ale to už viac nebude problémom. Prinášame ti možnosť, aby bol tvoj hlas vypočutý. A nielen to – daj svojmu hlasu silu tým, že sa zapojíš do hnutia Youth Speak.

Youth Speak Survey nie je len nejaký bežný prieskum. Youth Speak je niečo oveľa intenzívnejšie. Vyplnením dotazníka bude tvoj hlas nielen vypočutý, ale pridá sa k tisíckam ďalších. Pomôže vytvoriť povedomie a bude viesť k reálnym krokom. Krokom riešiacim problémy, ktoré ťa najviac trápia

Vyčleň sa z radu ostatných a vyjadri sa k veciam, na ktorých ti záleží.