O PROJEKTE

GROW je celonárodný projekt pre mladých ľudí, ktorý reprezentuje dlhodobé neformálne vzdelávanie za cieľom zlepšiť kvalitu vzdelávania v Rumunsku. Projekt je organizovaný v spolupráci so Scoala de Valori  už po šiesty rok. Projekt je určený pre stredoškolákov v Rumunsku (14-18 rokov)  a ponúka profesionálne vzdelávanie, ktoré doplňuje formálne vzdelávanie. GROW prináša študentom novú perspektívu na vzdelávanie a pomáha im uvedomiť si ich potenciál mimo tradičnej školskej triedy. Víziou projektu je vybudovať konštruktívny postoj pre udržateľnú zmenu v rumunskej kultúre vzdelávania. Projektu sa už zúčastnilo 17 000 študentov a 565 zahraničných stážistov.

Zisti viac

O KRAJINE

Rumunsko nie je len o upíroch a Draculovi, prečítaj si viac na nasledujúcej stránke:

Zisti viac

PRÍBEHY NAŠICH STÁŽISTOV

, ,

Stážistom v Rumunsku? Prečo nie!

Rozhodnutie stráviť leto som urobil už rok predtým a to…
Lukáš, Rumunsko, profesionálna stáž Global Talent
, ,

Rumunsko krajina paradoxov

Moje celoživotné heslo „Be better today, than you were yesterday.“…
AIESEC Blog - Zahraničné stáže - Rumunsko, Martina
, ,

Ako (si) zmeniť život v Rumunsku

Ahojte! Alebo ako by Rumuni povedali, Salut! Minulé leto, ako…
AIESEC Blog - Zahraničné stáže - Rumunsko, Viera
, ,

Multi-kulti leto v Rumunsku

Keď som sa rozhodla ísť na stáž, nemala som presne určený…

For me, GROW means a lot of things. It means work, experience, friendship, trips, happiness. I will never forget the days that I had to deliver the topics. During the sessions, I was feeling so important for the participants. Those teenagers were sitting on their chairs waiting to learn things from me, waiting to learn things that would help them to find their own way. When I first saw the smiles on their faces, I think, was one of the best times in my life. It’s so important to know that you can help young people to decide what they want to do with their lives.

Zozefina BosmaliGrécko

“GROW” is the word which is connected to my life and it is one of the most intense experience I ever had in my life. I discovered myself in multi-dimensions, I became more self-aware, more sociable and optimistic. More importantly, I am more open-minded and I grew myself in that manner where I can see the world differently these days! I really hope that I have created a real impact on the teenagers! I would be really glad to take part in this project one more time if it’s possible and I would be even happier to start this kind of project in my country and increase the impact in numbers where the people with different cultures meet and start learning in a different manner, in the same GROW atmosphere!

Sai BetalaIndia